Миксери - MX301BX Измешајте!

Од суштинско значење за секоја кујна, Тесла миксерите ќе ве служат без разлика дали правите колачи, печете леб или создавате друг домашен деликатес.

Power 300 W
Speed levels 5
Turbo function Да
Боја Црна- инокс

Елегантен дизајн

Малку елеганција за да ве инспирира: изберете Тесла миксер со комбинација од инокс и црна боја и додадете класичен шмек на вашиот кујнски пулт.

tesla info

Погодноста е задолжителна

Овој Тесла уред е прилично лесен за користење и одржување: маталки и куки за тесто од не'рѓосувачки челик, погодни за мешање, матење и пасирање кои се мијат во машина за садови.

Ергономско ракување

Рачката на уредот е внимателно дизајнирана за максимална удобност, обезбедувајќи удобно држење. Бидејќи миксерот не е тежок, лесно се употребува.

tesla info

Едноставно како 1, 2, 3

Уредот е едноставен за користење и разбирање: има прекинувач за вклучување-исклучување со избор на брзина, турбо копче и копче за ослободување.

Лесно чистење

Сите додатоци на уредот можат лесно да се мијат во машина за садови.

Технички спецификации

Power
300 W
Speed levels
5
Turbo function
Да
Боја
Црна- инокс
Модел
MX301BX
Bowl capacity (l)
Не
Weight (kg)
1
Dimensions (mm) (W x H x D)
170 x 90 x 195

NEWSLETTER

NEWSLETTER envelope-1px
back-to-top
На почетокот